Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«В качестве партнера по хранению документов мы выбрали компанию Украинскую Архивную Компанию и не ошиблись. Услуги предоставляются качественно. Необходимые документы предоставляются оперативно. От имени коллектива ООО «Спортмастер-Украина» благодарим Украинскую Архивную Компанию  за оказываемые услуги. Надеемся, на длительное и успешное сотрудничество.»

Спортмастер Украина

Все новости


Cкачайте

Наші брошури

Новини

ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"

2020-07-21
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів),проведення архівації,області: з особового складу-174 справи;постійного зберігання-92 справи;

Детальніше...

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2020-03-27
ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою,проведення архівації,області: за 1987-1991 роки з особового складу-480 справ;постійного зберігання-360 справ; акт про виділення документів до знищення в кількості- 55 позицій; за 1992-2012 роки з особового складу-1920 справ;

Детальніше...

Державне підприємство “Адміністрація морських портів України”

Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-40 справ;постійного зберігання-15 справ; акт про виділення документів до знищення- за  2005-2015 роки в кількості- 20 позицій.

Детальніше...

Все новости


Зробити безкоштовний запит

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно доставлене.

Ми в соц. мережах

 

 

 

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваш лист був успішно відправлений.

ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Приймаємо на зберігання документи організацій і підприємств.Ефективне скорочення витрат на зберігання і користування Вашимидокументами! Охоронювана територія, системи відеоспостереження,пожежогасіння та сигналізації. Професіонали архівної справинадають весь комплекс послуг. Більше 50 000 справ зберігається вжев нашому архівосховищі! Впроваджуйте передові бізнес-процесиі економте витрати мінімум в 3 рази!

СКЛАДАННЯ РЕЄСТРІВ І ОПИСУ

Наші архіваріуси складають реєстри та описи будь-яких типівта обсягів документів. Ви отримуєте упорядкований масивдокументів з описом в паперовому та електронному видах. При необхідності ми упакуємо Ваші документи в архівнікороби і бокси.

ЗБЕРІГАННЯ ПІСЛЯ ЛІКВІДАЦІІ

Будь-яке підприємство проходить процедуру ліквідаціїстикається з необхідністю вирішити питання знаданням архівної довідки держ. реєстраторуі передачею на подальше зберігання справ з особовогоскладом та іншої документації.

Ми приймаємо на зберігання документи ліквідованихпідприємств, виконуємо всі необхідні процедури поскладання актів та описів із запевненням у Держ. Архівах,надаємо допомогу при передачі в Трудові Архіви.Складне зробимо простим!

Наше відео

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Клієнт: Мережа автозаправок «ШЕЛЛ»

Задача: Організація зберігання існуючого архіву документів та оптимізація процесу прийому документів, що надходять із регіонів, на зберігання.

Рішення: На підставі попереднього аудиту існуючого архіву документів, Українська Архівна Компанія підготувала пропозицію по етапах та цінах передачі архіву на зберігання.

Складання опису документів, упаковка документів в архівні короби, транспортування існуючого архіву в наше архівосховище, реєстрація та розміщення документів у архівосховищі.