Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«Руководство и коллектив нашей компании искренне благодарит ООО «Украинская Архивная Компания» за оказанную грамотную, профессиональную помощь в сфере хранения документов. Хотелось бы отметить оперативное реагирование на все возникающие в процессе работы нюансы. Особо отмечаем живое человеческое участие и заинтересованность в достижении результата.»

СК «Юпітер»
Vienna Insurance Group

Все новости


Cкачайте

Наші брошури

Новини

ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"

2020-07-21
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів),проведення архівації,області: з особового складу-174 справи;постійного зберігання-92 справи;

Детальніше...

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2020-03-27
ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою,проведення архівації,області: за 1987-1991 роки з особового складу-480 справ;постійного зберігання-360 справ; акт про виділення документів до знищення в кількості- 55 позицій; за 1992-2012 роки з особового складу-1920 справ;

Детальніше...

Державне підприємство “Адміністрація морських портів України”

Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-40 справ;постійного зберігання-15 справ; акт про виділення документів до знищення- за  2005-2015 роки в кількості- 20 позицій.

Детальніше...

Все новости


Зробити безкоштовний запит

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно доставлене.

Ми в соц. мережах

 

 

 

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваш лист був успішно відправлений.

Зберігання після ліквідації

Ви ліквідували свою компанію і не знаєте, що робити з документами??? Де зберігати залишені від діяльності документи компанії і як отримати архівну довідку для зняття компанії з обліку???

Українська Архівна Компанія надає послуги з прийому на зберігання документів ліквідованих підприємств.

Передача документів і подальше користування документацією ліквідованого підприємства передбачається в акті, наказі чи рішенні про ліквідацію організації. Рішення про подальшу долю документів приймається керівництвом підприємства, що ліквідується, перед передачею ліквідаційній комісії. Крім того повинно бути передбачено фіннсування цих робіт - упорядкування, дострокове прийняття і подальше зберігання документів. Всі ці витрати передбачаються у кошторисі комісії, створеної для реорганізації або ліквідації установи.

Передача документів ліквідаційній комісії оформляється актом передачі, який містить інформацію про всі передані документи, у тому числі про документи постійного зберігання, з особового складу, документи з тимчасовим терміном зберігання.

Передача документів ліквідованого підприємства архіву входить в обов'язки ліквідаційної комісії. При цьому, в договорі з компанією-зберігачем, повинен бути обговорений порядок знищення документів після припинення тимчасового терміну зберігання.

Передавши документи на зберігання в Українську Архівну Компанію, Ви отримуєте ряд переваг:

- Ми знаємо свою роботу і суворо дотримуємося всіх норм чинного законодавства України

- Ви завжди зможете отримати вичерпну консультацію у провідних фахівців архівної справи України

- Ми тісно співпрацюємо з Держ. Архівами України

- Ми надаємо послуги з архівної обробки і зберігання документів за державними тарифами

- З нами Ви раз і назавжди вирішите проблему зберігання документів ліквідованого підприємства.

Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас щодо процедури передачі на зберігання документів при ліквідації підприємства! Складне можна зробити простим!