Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«За время сотрудничества, специалисты ООО «Украинская Архивная Компания» продемонстрировали отличное знание архивного дела. Поставленные задачи были выполнены качественно и в согласованные сроки. Выражаем огромную признательность за эффективную работу и надеемся на дальнейшее успешное сотрудничество.»


Все новости


Cкачайте

Наші брошури

Новини

ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"

2020-07-21
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів),проведення архівації,області: з особового складу-174 справи;постійного зберігання-92 справи;

Детальніше...

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2020-03-27
ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою,проведення архівації,області: за 1987-1991 роки з особового складу-480 справ;постійного зберігання-360 справ; акт про виділення документів до знищення в кількості- 55 позицій; за 1992-2012 роки з особового складу-1920 справ;

Детальніше...

Державне підприємство “Адміністрація морських портів України”

Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-40 справ;постійного зберігання-15 справ; акт про виділення документів до знищення- за  2005-2015 роки в кількості- 20 позицій.

Детальніше...

Все новости


Зробити безкоштовний запит

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно доставлене.

Ми в соц. мережах

 

 

 

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваш лист був успішно відправлений.

Аутсорсинг послуг

Комплексні проекти з прийому на зберігання документів, оптимізація процесів зберігання і користування документами на підприємстві, складання реєстрів та описів документів, формування цифрових архівів і введення даних!!!

Українська Архівна Компанія вже багато років працює в сфері надання аутсорсингових послуг з позаофісного зберігання документів. Ми пропонуємо комплексний підхід до обробки документації - архівну обробку документів, їх зберігання, знищення, створення електронних архівів документації, що вже зберігається.

Завдяки цьому, ми маємо чималий досвід успішної реалізації аутсорсингових проектів для підприємств найрізноманітніших видів діяльності.

З нами Ви не втрачаєте часу на пошук підрядників з кожного виду робіт, а займаєтеся тим, що вмієте робити найкраще - ведете власний бізнес.

Ми знаходимо рішення для організацій будь-якого напрямку діяльності! Зверніться до нас, і ми спільно розробимо проект оптимізації Ваших процесів документообігу.

Рішення для медичних установ

Українська Архівна Компанія має великий досвід виконання комплексних проектів з обробки та зберігання документів медичних і фармацевтичних організацій.

Щодня Ви маєте справу з найбільш особистою інформацією Ваших пацієнтів - їх історії, переживання та діагнози. Від збереження цієї інформації залежить репутація Вашого бізнесу. Спеціалізовані архівосховища, налагоджена система зберігання, кваліфіковані фахівці - це саме те, що потрібно для реалізації завдання повної конфіденційності інформації та дотримання лікарської таємниці.

Ми працюємо з підприємствами сфери охорони здоров'я вже не перший рік і знаємо, як захистити Ваші документи, зробити роботу з ними найбільш зручною для Вас та знизити Ваші витрати на їх зберігання.

Ми забезпечимо зберігання кадрової та бухгалтерської документації, збереження історій хвороби та медичних карт. Виконаємо роботи зі систематизації документів зважаючи на їхню тематику та давність. Створимо електронні реєстри документів. Виконаємо роботи зі створення електронних архівів. За першою необхідністю організуємо швидкий пошук потрібної Вам інформації, забезпечимо доставку оригіналів документів.

Наші клієнти говорять нам, що ми зробили їхню роботу набагато простішою і дозволили їм зосередитися на тому, що дійсно має значення - на їхніх пацієнтах. Ми хотіли б зробити те ж саме для вас. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як можна зробити роботу з Вашими документами більш легкою і зручною, як зберегти їх, не порушуючи при цьому конфіденційності.

Рішення для підприємств сфери страхування

Українська Архівна Компанія протягом багатьох років надає аутсорсингові послуги зі зберігання та обробки інформації страхових компаній - від незалежних агентств до великих страхових корпорацій. Наші послуги включають в себе обробку та упорядкування документації, її каталогізацію, перетворення в цифровий формат, депозитне зберігання паперових носіїв і знищення конфіденційної інформації.

Ми працюємо з договорами страхування, страховими полісами, свідоцтвами та сертифікатами. Здійснюємо послуги з оцифрування та зберігання звітів про аварії, документації про страхові виплати, бухгалтерської документації.

УАК швидко та якісно впорядкує документи, упакує і доставить в наші архівосховища, а в разі необхідності надасть їх Вам за першою вимогою. Крім того, ми можемо створити електронний архів документації, за допомогою якого Ви будете мати доступ до необхідної Вам інформації у будь-яку хвилину.

Співпраця з нашою компанією дозволить Вам скоротити витрати на зберігання численних документів і забезпечить їх повний захист. Телефонуйте прямо зараз!

Рішення для адвокатських та юридичних компаній

Юриспруденція та адвокатура є галуззю, яка генерує у своїй діяльності великі масиви різної документації. При цьому, офісне зберігання є занадто дорогим для ефективного зберігання документів архіву, а інформацію потрібно знаходити максимально швидко. Крім того, Ви не можете ризикувати конфіденційною інформацією Ваших клієнтів.

Українська Архівна Компанія надає послуги з обробки та зберігання будь-якої документації юридичних та адвокатських компаній - упорядкування, складання реєстрів та описів, сканування, віддалене зберігання інформації на паперових та цифрових носіях - ми знаємо, як змусити Ваші документи працювати на Вас і звести витрати до мінімуму!

В даний час ми тісно співпрацюємо з рядом підприємств даної сфери діяльності, здійснюючи зберігання архіву угод і договорів про надання юридичної допомоги, бухгалтерської та кадрової документації.

Також ми пропонуємо послуги зі зберігання документації, переданої на адвокатське зберігання (установчі документи, бухгалтерські папери, договори, документи на право власності тощо). Ми виключимо можливість доступу до неї сторонніх осіб - Ви завжди можете бути впевнені в безпеці Ваших документів.

Якщо Ви бажаєте докладніше дізнатися про те, як забезпечити збереження Вашої інформації та інформації Ваших клієнтів, телефонуйте прямо зараз! Наші фахівці нададуть безкоштовну консультацію щодо всіх питань зі сфери документообігу і діловодства, які Вас цікавлять, та розроблять індивідуальне рішення!

Рішення для компаній сфери транспорту і логістики

Для підприємств сфери логістики і транспорту УАК виконує зберігання та оцифровку товарно-транспортних накладних, договорів на перевезення вантажу та на здійснення транспортної експедиції, а також іншої документації з основної діяльності підприємства.

Ми маємо ряд постійних клієнтів, які здійснюють транспортно-експедиційні послуги по всьому світу. Співпрацюючи з нами не один рік, вони переконалися в тому, що зберігати документи з УАК зручно і надійно - ми самі впорядкуємо документи, упакуємо їх у власні короби, вивеземо в свої архівосховища з будь-якої точки України та забезпечимо повну їхню безпеку.

З нами працювати зручно, ефективно і вигідно. Оцініть переваги роботи з нами! Телефонуйте прямо зараз!

Рішення для фінансових компаній

Вимоги до конфіденційності інформації, з якою працюють компанії фінансового сектора, одні з найвищих - Ви розпоряджаєтеся даними кредитних карт, банківських рахунків, страхової документації, володієте інформацією про рух інвестицій. Тому заходи, спрямовані на захист фінансової інформації, контролюються спеціальними контролюючими органами та повинні відповідати ряду стандартів. Також, серйозним питанням є оперативність доступу до інформації. Тому Вам потрібен хтось, хто знає, як автоматизувати документообіг на Вашому підприємстві, знизити витрати на обробку та зберігання документів - той, хто знає, як працювати з документами правильним чином.

Насьогодні ми маємо успішну історію довгострокового співробітництва з банками та іншими фінансовими та лізинговими установами. Наш рівень кваліфікації в сфері архівної обробки і зберігання документації можуть порекомендувати десятки компаній України.

Українська Архівна Компанія забезпечить упорядкування, виконає каталогізацію, аутсорсингове зберігання, цифрову обробку документів для підприємств, що здійснюють свою діяльність у секторі фінансів. Найбільш часто підприємства даної сфери діяльності передають нам на зберігання кредитні договори, документи про банківські рахунки і кредитні картки, бухгалтерські та кадрові документи, замовляють послуги зі складання електронних реєстрів і створення електронних архівів документів.

Ми знаємо, як забезпечити збереження Вашої інформації та мінімізувати витрати! Ви керуєте грошима Ваших клієнтів, а ми допомагаємо Вам управляти документами! Телефонуйте прямо зараз!