Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«В качестве партнера по хранению документов мы выбрали компанию Украинскую Архивную Компанию и не ошиблись. Услуги предоставляются качественно. Необходимые документы предоставляются оперативно. От имени коллектива ООО «Спортмастер-Украина» благодарим Украинскую Архивную Компанию  за оказываемые услуги. Надеемся, на длительное и успешное сотрудничество.»

Спортмастер Украина

Cкачайте

Наші брошури

Новини

Українська Архівна Компанія стала переможцем в тендерных торгах реалізації проекту Міністерства Юстиції України

27.09.2016 Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерных торгах реалізації проекту

Міністерства Юстиції України «Послуги бібліотек і архівів код ДК 016-2010:91.01.1 (ДК 021:2015-79995000-5 Послуги з управління бібліотечними фондами) (послуги з упорядкування документів та палітурні роботи)»

ХII Международный форум «Лояльный покупатель: где у него кнопка?

Украинская Архивная Компания примет участие в ХII Международном форуме «Лояльный

покупатель: где у него кнопка?», который состоится 11-12 октября в Киеве.

Аудитория форума:

Инновационные компании, внедряющие передовые маркетинговые технологии.

Перемога в тендерних торгах

9 вересня 2016 року.  Українська Архівна Компанія стала переможцем  в тендерних торгах реалізації проекту: « Послуги бібліотек та архівів». Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва

Зробити безкоштовний запит

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення успішно доставлене.

Ми в соц. мережах

 

 

 

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваш лист був успішно відправлений.

ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Приймаємо на зберігання документи організацій і підприємств.Ефективне скорочення витрат на зберігання і користування Вашимидокументами! Охоронювана територія, системи відеоспостереження,пожежогасіння та сигналізації. Професіонали архівної справинадають весь комплекс послуг. Більше 50 000 справ зберігається вжев нашому архівосховищі! Впроваджуйте передові бізнес-процесиі економте витрати мінімум в 3 рази!

СКЛАДАННЯ РЕЄСТРІВ І ОПИСУ

Наші архіваріуси складають реєстри та описи будь-яких типівта обсягів документів. Ви отримуєте упорядкований масивдокументів з описом в паперовому та електронному видах. При необхідності ми упакуємо Ваші документи в архівнікороби і бокси.

ЗБЕРІГАННЯ ПІСЛЯ ЛІКВІДАЦІІ

Будь-яке підприємство проходить процедуру ліквідаціїстикається з необхідністю вирішити питання знаданням архівної довідки держ. реєстраторуі передачею на подальше зберігання справ з особовогоскладом та іншої документації.

Ми приймаємо на зберігання документи ліквідованихпідприємств, виконуємо всі необхідні процедури поскладання актів та описів із запевненням у Держ. Архівах,надаємо допомогу при передачі в Трудові Архіви.Складне зробимо простим!

Наше відео

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Клієнт: Мережа автозаправок «ШЕЛЛ»

Задача: Організація зберігання існуючого архіву документів та оптимізація процесу прийому документів, що надходять із регіонів, на зберігання.

Рішення: На підставі попереднього аудиту існуючого архіву документів, Українська Архівна Компанія підготувала пропозицію по етапах та цінах передачі архіву на зберігання.

Складання опису документів, упаковка документів в архівні короби, транспортування існуючого архіву в наше архівосховище, реєстрація та розміщення документів у архівосховищі.